Στηρίζουμε τους ήρωες που προστατεύουν τις ζωές μας
Σε μια εποχή όπου η κοινωνική αλληλεγγύη γίνεται ολοένα και πιο αναγκαία, η Rhetor Law Firm Δ. Ζάχος – Α. Παπαμιμίκος αποδεικνύει τη δέσμευσή της για διαρκή προσφορά προς τον άνθρωπο, στηρίζοντας τις γυναίκες και τους άνδρες του Πυροσβεστικού Σώματος.
Ο Ανδρέας Παπαμιμίκος μαζί με τη σύζυγό του, Σόνια Σαββίδη και συνεργάτες της Rhetor Law Firm ...